ANASAYFA
OKULUMUZ
Okul Tarih�emiz
Vizyon-Misyon
Okul �darecilerimiz
E�itim Kadromuz
Y�netmelikler
Okulumuzun Ba�ar�lar�
�z B�rakanlar
Sosyal Aktiviteler
�sym Ba�ar�m�z
Atat�rk K��esi
Derslerimiz
S�navlar
Rehberlik
Okul Gazetesi
Not ve Devams�zl�k
Ders Programlar�
Foto Galeri
Ziyaret�i Defteri
Bize Ula��n
  L�NKLER
Fen Dersleri


  2010 LYS BAŞARIMIZ

  NO
 ADI SOYADI
 YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE
 YERLEŞTİGİ BÖLÜM
 1
 Ahmet Mayatin
 Dokuz Eylül Ünv.
 Elektrik Elektronik Müh.(İng.)
 2
 Abdülkadir Korkmaz
 Akdeniz Ünv.
 Sınıf Öğretmenliği
 3
 Adem Keskin
 Afyon Kocatepe Ünv.
 İşletme
 4
 Ali Atıcı
 Dumlupınar Ünv.
Fizyoterapi ve Rehabiltasyon 
 5
 Ali Kaplan
Uşak Ünv. 
Maliye 
 6
 Aysel Ceyran
 Anadolu Ünv.
 Matematik
 7
 Ayşe Davran
 Çukurova Ünv.
 Hemşirelik
 8
 Ayşe Gamze Çelik
 Haliç Ünv.
 Beslenme ve Diyetetik
 9
 Ayşe Hançerli
 Çukurova Ünv.
 Mimarlik
 10
 Ayşen Delioğlu
 Zirve Ünv.
 Bilgisayar Mühendisliği
 11
 Bahar Sümerlihindi
 Yıldız Teknik Ünv.
 Kimya
 
 12
 Berkay Eren
Erciyes Ünv. 
 Mekatronik Mühendisliği
 13
 Burak Kepekçi
 Erciyes Ünv. 
 Makine Mühendisliği
 14
 Burak Koyuncuoğlu
Gazikent Ünv. 
 Mühendislik Programları 
 15
 Burcu Bozan
 Gaziantep Ünv.
 İlköğetim Matematik Öğretmenliği
 16
 Burcu Gamze Özelmacı
 Gaziantep Ünv
 İktisat
 17
 Burcu İyikan
 Çukrova Ünv.
 Uluslar Arası İlişkiler
 18
 Büşra Bozhüyük
Gaziantep Ünv.
 Gıda Müh. (İng.)
 19
 Büşra Çam
 Zirve Ünv.
 Sınıf Öğretmenliği
 20
 Cevdet Yağmurlu
Akdeniz Ünv. 
 Zooteknoloji
 21
 Cihan Bavli
 Erciyes Ünv. 
Mekatronik Mühendisliği 
 22
 Cumali Taş
 Sütçü İmam Ünv.
 Bilgisayar Öğretmenliği
 23
 Deniz Yavuz
Mersin Ünv.
Elektrik-Elektronik Müh. 
 24
 Deya Zincirci 
 Akdeniz Ünv.
 Hukuk Fakültesi
 25
 Dilan Çavuşoğlu
 Fatih Ünv.
 Endüstri Müh
 26
 Ebru Karakaş
 Erciyes Ünv. 
 Mimarlık
 27
 Eda Koçak
 Adıoyaman Ünv.
Sınıf Öğretmenliği 
 28
 Emine Ergin
 Dokuz Eylül Ünv.
 İşletme
 29
 Emir Bayram
Erciyes Ünv. 
 Uçak Elektrik- Elektronik
 30
 Enes Duman
 İstanbul Teknik Ünv.
 Deniz Ulaştırma İşletme Müdürlüğü
 31
 Enver Ege
 İstanbul Arel Ünv.
 Endüstri Ünv.
 32
 Ercüment Söyler
 Zirve Ünv.
 Hukuk Fakültesi
 33
 Ersin Ağbulut
 Niğde Ünv. 
 Jeoloji Müh.
 34
 Esra Günel
 Anadolu Ünv.
 İktisadi ve İdari Bilimler İşletme 
 35
Faruk Karaduman 
 Pamukkale Ünv. 
 Uluslararası Ticaret ve Finasman 
 36
 Fatif Eren
 Doğuş Ünv. 
 Hukuk Fakültesi
 37
 Fazilet Bozgeyik
 İstanbul Ünv. 
 Arkeoloji 
 38
 Ferhat Ceyran 
  Dumlupınar Ünv.
 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
 39
 Ferit Avcı
  Kocaeli Ünv.
 Mekatronik Mühendisliği
 40
 Feyza Öztemel
Zirve Ünv. 
Endüstri Mühendisliği
 41
 Gizem Uğurgel
 Gaziantep Ünv.
Biyoloji
 42
 Goncagül Temel
 Kırıkkale Ünv.
 Hukuk
 43
 Gökan Velet
 Gaziantep Ünv.
 Elektrik Elektronik Mühendisliği
 44
 Gökşen Pınar Gökpınar
 İnönü Ünv.
 Makina Mühendisliği
 45
 Gülcan Yıldız
 Bayburt Ünv.
 İktisat
 46
 Gülden Özdil
 Aksaray Ünv.
 Sınıf Öğretmenliği
 47
 Gülsüm Gülşah Büyük
 Çukurova Ünv.
 Endüstri Mühendisliği
 48
 Günay Özpınar
 Süleyman Demirel Ünv.
 Tekstil Mühendisliği
 49
 Hakan Fırat
 Bilecik Ünv.
 Bilgisayar Mühendisliği
 50
 Halil Caner Özdemir
 Atılım Ünv.
 Hukuk
 51
 Hasan Dağ
 Fırat Ünv.
 Otomobil Mühendisliği
 52
 Hasan Serbun Vicdan
 Ankara Ünv.
 İktisat
 53
 Hasip Onur Kahraman
 İstanbul Ünv.
 İşletme
 54
 Hatice Hilal Hatınoğlu
 Çukurova Ünv.
 Gıda Mühendisliği
 55
 İbrahim Karakaş
 On Dokuz Mayıs Ünv.
 Kimya Öğretmenliği
 56
 İrem Yılmaz
 Haccettepe Ünv.
 Aktüerya Bilimleri
 57
 İsmail Ervah Nokay
 Erzincan Ünv.
 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
 58
 İsmail Fetullah Eryoldaş
 Beykent Ünv.
 Mimarlık
 59
 Kemal Çoban
 İstanbul Ünv.
 Eczacılık Fakültesi
 60
 Kemal Hasgül
 Çukurova Ünv.
 Ekonometri
 61
 Kerem Erbağcı
 Gaziantep Ünv.
 Mimarlık(ing.)
 62
 Kübra Ulaşlı
 Abant İzzet Baysal Ünv.
 Çevre Müh.
 63
 Leyla Figen Geyyas
 Mustafa Kemal Ünv.
 Mimarlık
 64
Lütfiye Şermin Çelik
 Muş Alpparslan Ünv.
 Sınıf Öğretmenliği
 65
 Mehmet Akın Çayırgan
 Adnan Menderes Ünv.
 İşletme
 66
 Mehmet Ali Şimşek
 Bezm-i Alem Ünv.
 Diş Hekimliği
 67
 Mehmet Bozkurt
 Cumhuriyet Ünv.
 Tıp Fakültesi
 68
 Mehmet Noyan Almacıoğlu
 Marmara Ünv.
 Maliye
 69
 Mehmet Pektaş
 Dicle Ünv.
 Diş Hekimliği
 70
 Mehmet Ruşen Çetin
 Akdeniz Ünv.
 Hemşirelik
 71
 Mehmet Zoroğlu
 Zirve Ünv.
 Gemi Makineleri İşletmeleri Müh.
72 
 Melek Talmaç
 Gaziantep Ünv.
 Endüstri Müh.
 73
 Metin Atalar
 Gazikent Ünv.
 Ekonomi ve İdari Bilimler Programları
 74
 Muhammet Bulut
 Gaziantep Ünv.
 Elektrik Elektronik Müh.(ing.)
 75
 Muhammet Özer
 Dokuz Eylül Ünv.
 Makina Müh.
 76
 Muhittin Yalçınkaya
 Mustafa Kemal Ünv.
 Seyahat İşletmeciliği
 77
 Mukaddes Kasapbaşi
 Karabük Ünv.
 Endüstri Müh.
 78
 Murat Bazoğlu
 Zirve Ünv.
 İşletme
 79
 Mücahit Furkan Yumşak
 Selçuk Ünv.
 Elektrik Elektronik Müh.
 80
 Nadir Koç
 Cumhuriyet Ünv.
 Makina Müh.
 81
 Nebahat Işıl Özmavi
 Uludağ Ünv.
 Uluslararası İlişkiler
 82
 Nildem Göçmen
 Ardahan Ünv.
 Maliye
 83
 Nurettin Fırat Kılıç
 Osmaniye Kurkut Ata Ünv.
 Biyoloji
 84
 Onur Beşe
 Zirve Ünv.
 Endüstri Müh.
 85
 Orhan Kunu
 Gata
 Tıp Fakültesi
 86
 Osman Kılınç
 Fırat Ünv.
 Mekatronik Müh.
 87
 Osman Korkut Korkmaz
 Fırat Ünv.
 Otomotif Müh.
 88
 Ozan Küçük
 Fırat Ünv.
 Mekatronik Müh.
 89
 Ökkeş Ertenlice
 Pamukkale Ünv.
 Endüstri Müh.
 90
 Özge Uğraş
 Mimar Sinan Ünv.
 Arkeoloji
 91
 Özlem Budak
 Marmara Ünv.
 Hukuk
 92
 Pelin Çelebi
 Çukurova Ünv.
 Gıda Müh.
 93
 Pınar Öztürk
 Kilis Yedi Aralık Ünv.
 Okul Öncesi Öğretmenliği
 94
 Ramazan Kapısız
 Mersin Ünv. 
 Sınıf Öğretmenliği 
 95
 Rıfat Özbiçer
 Uludağ Ünv.
 İşletme
 96
 Rukiye Çetin
 Rize Ünv.
 Fen Bilgisi Öğretmenliği
 97
 Seçil Demiral
 Atatürk Ünv.
 Moleküler Biyoloji ve Genetik
 98
 Seda Parsak
 Erciyes Ünv.
 Diş Hekimliği
 99
 Sedat Celep
 Çukurova Ünv.
 Hemşirelik
 100
 Serap Çiftçi
 İnönü Ünv.
 İlköğretim Matematik Öğretmenliği
 101
 Sercan Yıldırım
 Gazi Osman Paşa Ünv.
 Gıda Mühendisliği
 102
 Sevgi Benli
 Erzincan Ünv.
 Sınıf Öğretmenliği
 103
 Sevim İyibiçer
 Giresun Ünv.
 Okul Öncesi Öğretmenliği
 104
 Seyfullah Burak Dargın
 Zirve Ünv.
 Hukuk
 105
 Sibel Türkmen
 Erzincan Ünv.
 İşletme
 106
 Süleyman Çakal
 Gaziantep Ünv.
 Hemşirelik
 107
 Süleyman Yılmaz
 İstanbul Teknik Ünv.
 Kontrol Mühendisliği
 108
 Şevket Yusuf Ak
 Süleyman Demirel Ünv.
 Tarla Bitkileri
 109
 Şulebani Tatlı
 Erciyes Ünv.
 Mimarlık
 110
 Tuğba Kırık
 Bahçeşehir Ünv.
 Mimarlık
 111
 Tuğçe Tutçu
 Çukurova Ünv.
 Ekonometri
 112
 Ulvi Ozan
 Dokuz Eylül Ünv.
 İktisat
 113
 Yeliz Uçar
 İnönü Ünv.
 Ebelik
 114
 Yunus Beyoğlu
 Gaziantep Ünv.
 Makine Mühendisliği
 115
 Yunus Emre Ölçer
 Erciyes Ünv.
 Mekatronik Mühendisliği
 116
 Zehra Yiğit
 Ankara Ünv.
 Bilgisayar Mühendisliği
 117
 Züleyha Gözükara 
 Hacettepe Ünv.
 Matematik
 118
 Züleyha Özge Yıldız
 Maltepe Ünv.
 Üstün Zekalılar Öğretmeni