ANASAYFA
OKULUMUZ
Okul Tarih�emiz
Vizyon-Misyon
Okul �darecilerimiz
E�itim Kadromuz
Y�netmelikler
Okulumuzun Ba�ar�lar�
�z B�rakanlar
Sosyal Aktiviteler
�sym Ba�ar�m�z
Atat�rk K��esi
Derslerimiz
S�navlar
Rehberlik
Okul Gazetesi
Not ve Devams�zl�k
Ders Programlar�
Foto Galeri
Ziyaret�i Defteri
Bize Ula��n
  L�NKLER
Fen Dersleri


  2004-2005

 

 Adı ve Soyadı
 Yerleştigi Yüksekögretim Programının Adı
 Abdullah Tiryaki      
 İstanbul Üniversitesi  Tıp
 Alev Kendirli   
 Gazi Üniversitesi Eczacılık
 Ayşe Gamze Ulu 
 Ankara Üniversitesi    Hukuk
 Ayşe Karagülle    
 İTÜ    Şehir ve Bölge Planlama
 Burak Şahin  
 Gazi Üniversitesi  Makina Müh.(ing.)
 Burak Deniz  
 Çukurova Üniversitesi  Ziraat müh.
 Bünyamin Bedir  
 Mustafa Kemal Üniversitesi  İşletme
 Can Özgür Parlak      
 Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Müh.
 Cemile Emel Kırlangıç
 Erciyes Üniversitesi Tekstil Müh.
 Ceneyt Pekmez  
 İstanbul Üniversitesi  Hukuk
 Çagdaş Duman   
 Ege Üniversitesi uluslararası İlişkiler(i.ö.)
 Deniz Akan  
 Marmara Üniversitesi  Hukuk(i.ö.)
 Ebru  Emin  Velet    
 Selçuk Üniversitesi  Kimya Öğretmenliği
 Emir Kırtan    
 Celalbayar Üniversitesi İnşaat müh.(i.ö.)
 Ercan Severoğlu    
 Ege Üniversitesi  Bilgisayar Müh.
 Eyüp Erdoğan 
 Ankara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler.
 Fatih Uysal    
 Gaziantep Ünv   Eletrik-Elektronik  Müh.(ing.)
 Hamide Dilay Taşdoğan
 Ankara Üniversitesi Amarikan Kültür ve Edebiyatı
 Hatice Burcu Başaran
 Çukurova Üniversitesi  İşletme
 Hatice Güngör   
 Gazi Üniversitesi  Sınıf Öğretmenliği -Adıyaman
 Hatice Hande Atay 
 Dokuz  Eylül Üniversitesi Hukuk
 İbrahim H. Takatlı  
 Katü Elektrik- Elektronik Müh.
 İbrahim H. Uzun 
 Yıldız Teknik Üniversitesi    Elektrik ve Haber Müh.
 İbrahim H.Gögüş   
 Dogu Akdeniz Üniversitesi   Bilgisayar müh.
 İlhan Aksürmeli          
 Haccettepe Üniversitesi  Maliye
 İmran Acar                  
 Fatih Üniversitesi  Psikoloji (burslu)
  İrem Genç                   
 Çukurova Üniversitesi   Sınıf Öğretmenliği
 Mehlika Görücü          
 Marmara Üniversitesi  İngilizce Öğretmenliği
 Mehmet Bilim    
 Erciyes Üniversitesi   Elektrik -Elektronik Müh.
 Mehmet Ferdi Gökçek
 Selçuk Üniversitesi   Endüstri Müh.(i.ö.)
 Mehmet Özekin 
 Yıldız Teknik Üniversitesi  İnşaat Müh.
 Mesut Çetintaş  
 Çukurova Üniversitesi  Elektrik -Elektronik Müh.(ing.)(i.ö.)
 Murat Demirçubuk 
 Sakarya Üniversitesi  Elektrik- Elektronik Müh.
 Mustafa İ.Özdemir 
 Sütçü İmam Ünv. Matematik.
 Mustafa Kocaaslan 
 Yldız Teknik Üniversitesi   Makina Müh.
 Nazan Aydın 
 Yüzüncü Yıl Üniversitesi   Matematik Öğretmenliği
 Nazlı Bildirici   
 Yakındoğu Üniversitesi(Lefke) Hukuk
 Nihat Anıl Baytak  
  İnönü Üniversitesi  Matematik
 Nuray Akpınar 
 Mersin Üniversitesi  Sınıf öğretmenliği
 Osman Dursun 
 İstanbul Üniversitesi Tıp
 Ömer Kazaz  
 Dokuz    Eylül Üniversitesi İnşaat müh.(i.ö.)
 Pelin Artan     
 Marmara Üniversitesi  ingilizce Öğretmenliği
 Pelin Güreş   
 Dokuzeylül  Üniversites İİköğretim Matematik Öğrt.(i.ö.)
 Pelin Öçal  
 Haccettepe Üniversitesi  Uluslarası ilişkiler
 Türkan Erçetin 
 Anadolu  Üniversitesi  İngilizce Öğretmenliği(volp-suny cortl)
  Zeynep Şahin 
 Trakya Üniversitesi  Tıp