ANASAYFA
OKULUMUZ
Okul Tarih�emiz
Vizyon-Misyon
Okul �darecilerimiz
E�itim Kadromuz
Y�netmelikler
Okulumuzun Ba�ar�lar�
�z B�rakanlar
Sosyal Aktiviteler
�sym Ba�ar�m�z
Atat�rk K��esi
Derslerimiz
S�navlar
Rehberlik
Okul Gazetesi
Not ve Devams�zl�k
Ders Programlar�
Foto Galeri
Ziyaret�i Defteri
Bize Ula��n
  L�NKLER
Fen Dersleri


  2002-2003

 

 Ad ve Soyadı
 Yerleştigi Yükseköğretim Programının Adı
 İbrahim Özdemir  
  Ege Ünv.   Tıp Fakültesi
 A.Caner Başdoğan 
 İtü   İnşaat Müh.
 A.İhsan Aksoy   
  İtü   Tekstil Müh.
 Ali Korkmaz   
 Ankara Ünv.   Eczacılık Fakültesi
 Anıl İnsan    
 19 Mayısünv.   Almanca Öğretmenliği
 Ayça Pekmez    
 Gaziantep Ünv.    İktisat
 Aysel Tunç   
 Gazi Ünv.  Kimya Öğretmenliği
 Aysun Bakan 
 Anadolu Ünv.  İşletme
 Ayşenur Kölemen
 Çukurova Ünv.   Sınıf Öğretmenliği
 Bilge Bulut   
 Çukurova Ünv.   Matematik
 Burcu Çopuroğlu  
 Yakın Doğu-Ünv  .Hukuk Fakültesi(Burslu)
 Burcu Kazaz   
 Çukurova Ünv.  İngilzce Öğretmenliği
 Burçin Aksoy
 Haccetepe Ünv.Mütercim -Tercümanlık (İng.)
 Burhan Yılmaz  
 Anadolu Ünv.  İngilizce Öğretmenliği
 Canan Asıltürk    
 Atılım Ünv.   Psikoloji
 Cuma Demirkapı  
 Odtü    Makina Mühendisliği
 Çağdaş Fidan   
 Pamukkale Ünv.  Sınıf Öğretmenliğ
 Çiğdem Doğangül   
 Çukurova Ünv. Tekstil Müh.
 Demet Gürel   
 Mersin Ünv.   Jeoloji Müh.
 Derya Okkıran   
 Çanakkale 18 Mart Ünv.  Matematik
 Didem Demiröz  
 Mustafa Kemal Ünv.    Biyoloji
 Didem Dikbaş  
 Mersin Ünv.  İngilizce Öğretmenliği
 Didem Özhabeş   
 Atatürk Ünv.   Kimya Müh.
 Dilek Tuğsuz     
 Abant İzzet Baysal Ünv.  Fizik(İng.)
 E.Aylin Kanaz      
 19 Mayıs Ünv.   Rehberlik V Psikolojik Danışma
  E.Erhan Er  
 Gaziantep Ünv.   Türk Dili Ve Edebiyatı
 E.Kemal Karagözoğlu 
 Ankara Ünv.   Kamu Yönetimi
 Ebru Uçar 
 Celal Bayar Ünv.   Sınıf Öğretmenliğ
 Erdem Alpaslan
 Yıldız Teknik Üniversitesi    Elektrik Müh.
 Ersan Özkara    
 Akdeniz Ünv.  Bilgisayar Müh.
 Ersin Demiray  
 Erciyes Ünv. Elektrik-Elektronik Müh.
 Eyüp Koluş  
 Gaziantep Ünv. Tıp Fakültei
 Ferdi Yetkinşekerci
 Gaziantep Ünv.  Tıp Fakültesi
 Feyza Öztemel   
 Mustafa Kemal Ünv.  Kimya
 Fulya Keçeci   
 Gaziantep Ünv.  Tıp Fakültesi
 Fulya Şeref     
 Yıldız Teknik Ünv.  Matematik
 Furkan Kartal  
   Kırğızistan -Türkiye Ünv.   İşletme  
 Gökçe Güner   
 Fatih Ünv   Matematik
 Gökhan Çapan
 Anadolu Ünv.  Bilgiayar Müh.(İng.)
 Gönül Tanrıöver  
 Gaziantep Ünv.   Makina Müh.(İng.)
 Gül Mirkelam   
 Bilkent Ünv.  Uluslararası   İlişkiler
 Gülden Bayıltmış   
 Muğla Ünv.  Okul Öncesi Öğretmenliği
 Gülin Ekmekçi  
 Pamukkale Ünv.  Hemşirelik
 Gülşah Gözacan
 Çukurova Ünv.   Matematik
 Güven Selen   
  Ktü  -İnşaat
 Hakan Alpdoğan
Gazi Ünv.  Makina Resmi Öğretmenliği  
 Hakan Haksal   
 Seçuk Ünv.   Makina Müh.
 Hale Demirbaş  
 Gaziantep Ünv.   İngiliz Dili Ve Edebiyatı
 Harun Özel   
 Celal Bayar Ünv. Gıda Müh.
 Hüseyin A.Demir  
 Çukurova Ünv.   İnşaat Müh.
 Hüseyin Alpdoğan
 Çukurova Ünv.   İktisat
 Hüseyin Balta     
 Gaziantep Ünv.  Tıp Fakültesi
 Işıl Erşahan  
 Süleyman Demirel Ünv. İşletme
 İ.Erdem Çağ
 Mustafa Kamal Ümv.   İşletme
  İsmail Alkan  
 Ege Ünv.  Tekstil Müh.
 Kemal Bilben  
 Mustafa Kemal Ünv.   İnşaat Müh.
 Kemal Keskin
 Atatürk Ünv.   Makina Müh.
 Kerem Küçükparm 
 Erciyes Ünv.   Makina Müh.
 Koray Özay
 Gaziantep Ünv  . Bilgisayar Teknolojisi Ve Prog.
 M.Eren Gülşan
 Gaziantep Ünv.   İnşaat Müh.(İng.)
 M.Kerem Tiryaki  
 Uluslararası Kıprıs Ünv.    Bilgisayar  Müh.
  M.Nuri Kahraman
 Çamkaya Ünv.     Uluslararası Ticaret
 Mehmet Kaya  
 Anadolu Ünv.   İşletme
 Mehtap Miçonunoğlu
 Karaelmas Ünv.    Turizim Rehberliği
 Melike Zirek 
 Lefke Avrupa Ünv.    İngilizce Öğretmenliği
 Merve Budumlu
 9 Eylül Ünv .Çalışma Ekonomisi  Ve Endüstri İlişkileri
 Metin Dayıoğlu 
  Dicle Ünv.   Matematik Öğretmenliği
 Muge Oğuzhan
 Ktü   Fizik Öğretmenliği
 Mustafa Büyükçelebi
 Selçuk Ünv.   Hukuk Fakültesi
 Mustafa Özateş 
 İnönü Ünv.   Tıp Fakültesi
 N.Burcu Beşlioğlu   
 Uludağ Ünv.   Endüstri Müh.
 Onur Sağlam 
 Başkent Ünv.   Uluslararası Ticaret
 Osman Akaslan  
 Selçuk Ünv.    Şehir Ve Bölge Planlama
 Ozan Köseoğlu  
 100 Yıl Ünv.  Gıda Müh.
 Ökkeş Özpolat  
 Ege Ünv.   İşletme
 Özge Kaleoğlu   
 Başkent Ünv.  İlköğretim Matematik Öğretmenliği
 Özlem Tiryaki    
 Gaziosmanpaşa Ünv.  Sınıf Öğretmenliğ
 Seda Besle      
 9 Eylül Ünv.   İşletme (İng.)
 Seda Ünal   
  Çanakkale 18 Mart Ünv.   İngilizce Öğretmenliği
 Sedat Korkmaz
 Anadolu Ünv.  İngilizce Öğretmenliği
 Sema Çavuşoğlu
 İnönü Ünv.  Tıp Fakültesi
 Sema Kunu 
 Osmangazi Ünv  .Edebiyat Öğretmenliği
 Serpil Yılmaz  
 Gaziantep Ünv.   Elektrik-Elektronik Müh.(İng.)
 Sevgi Erkmen     
 Pamukkale Ünv.   İngiliz Dili Edebiyatı
 Seydagül Sönmez
 Mustafa Kemal Ünv.  Sınıf Öğretmenliği
 Soner Ulukütük  
 Ankara Ünv.  Kamu Yönetimi
  Şerif Özlü   
 Kocatepe Ünv.  Matematik
 Şükran Arı   
 Gaziantep Ünv.  Endüstri Müh.
 Tarık Bozan     
 Gazi Ünv.   Kamu Yönetimi
 Ugur Horoz   
 Dicle Ünv.    Tıp Fakültesi
 Uğur Besle   
 Gaziantep Ünv.    Makina Müh.(İng.)
 Uğur Karkuş   
  9 Eylül Ünv.  Hukuk Fakültesi
 Ümit Karayılan
 Selçuk Ünv.   İnşaat Müh.
 Yunus Ok
 Gaziantep Ünv.  Tekstil Müh.(İng.)
 Yurdagül Tolu 
 Gaziantep Ünv.   Tıp Fakültesi
  Z.Meltem Avlanmaz  
 Mustafa Kemal Ünv.   Gıda Müh.
 Zeliha Mercan
 Sütçü İmam Ünv.  Kimya