ANASAYFA
OKULUMUZ
Okul Tarih�emiz
Vizyon-Misyon
Okul �darecilerimiz
E�itim Kadromuz
Y�netmelikler
Okulumuzun Ba�ar�lar�
�z B�rakanlar
Sosyal Aktiviteler
�sym Ba�ar�m�z
Atat�rk K��esi
Derslerimiz
S�navlar
Rehberlik
Okul Gazetesi
Not ve Devams�zl�k
Ders Programlar�
Foto Galeri
Ziyaret�i Defteri
Bize Ula��n
  L�NKLER
Fen Dersleri


  2000-2001

 

 Adı ve Soyadı
 Yerleştigi Yüksekögretim Programının Adı
 Ahmet Fatih 
 Gaziantep Iktisat
 Ahmet Gürbüzer 
 Kütahya Dumlupinar Matematik
 Arif Ali Demir 
 Afyon Kocatepe Tekstil Mühendisliği
 Ayşe Çelik  
 Aydin Adnan Menderes Sinif Öğr.
 Ayşe Imren
 Gazi Hukuk Fakültesi
 Banu Çiçek 
 Antalya Akdeniz Üniversitesi Biyoloji
 Bilgln Sivacigil 
 Samsun Tip
 Bora Köçe
 Mersin Makina Müh,
 Buket Pinar 
 Çukurova Mimarlik
 Burcu Demir
 Gazi Sinif Ögr.
 Burcu Örnek
 Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Ögr.
 Burhan Kumru 
 Çukurova Inşaat Müh.
 Bülbül Sabuncuoğlu
 Karadeniz Iç Mimarlik
 Cafer Güç Yetmez
 Kayseri Erciyes Elektronik Müh.
 Canan Bülbül 
 Maraş Matematik
 Celal Eren 
 Maraş Işletme
 Celalettin
 Isparta Süleyman Demirel Mak. Müh.
 Cuma Ersin Direk 
 Konya Selçuk Işletme
 Çiğdem Konukoğlu
 Çukurova Mimarlik
 Demet Küllük
 Hacettepe Eğitim Matematik Sinif Öğr.
 Demet Yildiz
 Marmara Üniversitesi Türk Dili Ve Ed.
 Derya Gezer 
 Hacettepe Psikoloji
 Ebru Çetindaş
 Istanbul Ünv. Uluslararasi Ilişkiler
 Elif Bozhöyük
 Anadolu Üniversitesi Mimarlik
 Elif Kiliç 
  Hacettepe Kamu Yönetimi
 Emin Caliskan
 
 Emre Bilici 
 Gaziantep Işletme
 Erdal Çulcu 
 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Işletme
 Erkan Çelik 
 Çukurova Tekstil Müh.
 Erol Oral
 Selçuk Iktisat
 Ersel Erkülekçi
 Dogu Akdeniz Ünv.Bilgisayar Müh.
 Esin Akalin 
 Gaziantep Ing. Ögr.
 Esra Coşkun 
 Istanbul Eczacilik
 Fatma Sevim
 Çukurova Ekonometri
 Fatoş Karataş
 Pamukkale Sinif Öğr.
 Firat Seven
 Aydin Adnan Menderes Veterinerlik
 Gökan Oluk  
 Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği
 Gökçe Sevimlisoy 
 Istanbul Sosyoloji
 Gökşin Sönmez
 Sakarya Elektrik Elektronik Müh.
 Gülce Özdemir  
 Hacettepe Eczacilik
 Gülin Aksoy 
 Çukurova Mimarlik
 Hafiza Altinkaynak
 Hacettepe Fizik Tedavi
 Hale Çolakoğlu
 Sivas Tip
 Halil Artar 
 Kütahya Dumlupinar Işletme
 Halil Ibrhim
 Demirel Üniversitesi Kimya
 Ibrahim Düzgün 
 Ege Tip
 Ilhami Güneş 
 Gaziantep Makine Mühendisliği Ing.
 Ilker Köseler 
 Pamukkale Inşaat Mühendisliği
 Irem Tanritanir 
 Yeditepe Diş Hekimliği
 Leman Yaşar
 Hatay Sinif Ögr.
 Mehmet Atioğlu
 Eskiyehir Osman Gazi Ünv. Mimarlik
 Mehmet Mutlu
 Dicle Biyoloji
 Mehmet Serkan
 Girişken Gaziantep Inşaat Mühendisliği
 Meltem Taşdemir
 Ege Fizik
 Metin Caner 
 Çukurova Çevre Mühendisliği
 Necip Demir 
 Ege Eczacilik
 Orkun Aykanat  
 Gaziantep Makina Mühendisliği
 Recep Gökan 
 Balikesir Işletme
 Reşit Polat 
 Elaziğ Firat Ün. Elektrik Elektronik Müh.
 Safiye Özgül 
 Ankara Ingiliz Dil Ve Edebiyati
 Seda Karaoğlu 
 Gaziantep Inşaat Müh.
 Seda Uygur 
 Bolu Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Ögr.
  Sertaç Erbilci 
 Gaziantep Matematik
 Servet Oğuzcan
 Dicle Hukuk
 Sultan Seda
 Bursa Uludağ Psikoloji Fen Ve Ed. Kak.
 Şenay Yeşiltaş
 Istanbul Kadir Has Tirizm Işletmeciliği
 Şule Yaylaci
 Odtü Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi
 Tolga Izsüren
 Gaziantep Endüstri Müh. Ing.
 Umur Gümüşburun 
 Çukurova Işletme
 Zeynep Özkeleş 
 Gaziantep Işletme