ANASAYFA
OKULUMUZ
Okul Tarih�emiz
Vizyon-Misyon
Okul �darecilerimiz
E�itim Kadromuz
Y�netmelikler
Okulumuzun Ba�ar�lar�
�z B�rakanlar
Sosyal Aktiviteler
�sym Ba�ar�m�z
Atat�rk K��esi
Derslerimiz
S�navlar
Rehberlik
Okul Gazetesi
Not ve Devams�zl�k
Ders Programlar�
Foto Galeri
Ziyaret�i Defteri
Bize Ula��n
  L�NKLER
Fen Dersleri


  Basarilarimiz
                                  
 Ödül Alınan Dal   Basari Derecesi
Genç Erkekler Yüzmede  Türkiye ikinciligi 
 Genç Kızlar Yüzmede  Türkiye Üçüncülüğü
 Kolej Vakfi Satranç Turnuvasinda  İl Beşinciligi
 Genç Kızlar Yüzmede(Monopalet 100m)  Türkiye Üçüncülüğü
 Genç Kızlar Yüzmede(serbest 400m)  Gaziantep Birinciliği
 Genç Kızlar Yüzmede(sırt 200m sırt)  Gaziantep Birinciliği
 Genç Kızlar Yüzmede(sırt 50m )  Gaziantep Birinciliği
 Genç Kızlar Yüzmede(serbest 100m )  Gaziantep Üçüncülüğü
                                  
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Tekvando Ferdi Kizlar  İl Birinciligi  (2.ödül)
AB Öykü Yarısması  Türkıye Birinciligi
 AB Öykü Yarısması  İl Üçüncülügü 
 AB Öykü Yarısması  İl İkinciligi 
 Çevre Konulu Slogan Yarısması  İl Birinciligi 
 Kan Verelım ,Can Katalım Projesı Slogan Yarısması  Il Bırıncılıgı
 Badminton Kiz Takimimiz   İl İkinciligi
                                
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Kizilay Haftasi Kompozisyon Yarismasi İl Birinciligi
Genç Kizlar Yüzme  İl Birinciligi
 Erkekler  Tekvando  İl Birinciligi
 Kizilay Konulu Kompozisyon Dalinda  İl Birinciligi
 63 Kilo Genç Bayanlar Taekwan-Do   il Birinciligi  
                                         
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Kiz Basketbol  İl İkinciligi 
Genç Erkekler Basketbol  İl İkinciligi 
 Tekvando  İl Birinciligi 
 Genç Kizlar Yüzme  İl Birinciligi 
                           
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Kiz Basketbol  İl İkinciligi 
 25 Aralik G.antep’in Kurtuluþu 83.Yil ‘S.kamil ‘ Kompozisyon  İl İkinciligi 
 Kutlu Dogum Haftasi Kompozisyon  İl Üçüncülügü 
 Türk Silahli Kuvvetleri Güçlendirme Vakfi Kompozisyon  İl İkinciligi 
                                   
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Yüzme Genç Kizlar  Il Birinciligi 
 Halk Oyunlari Geleneksel  İlçe Birinciligi 
 Halk Oyunlari Geleneksel  Il Birinciligi 
 Halk Oyunlari Sahneleme  İlçe Birinciligi 
 Halk Oyunlari Sahneleme  İl İkinciligi 
 Veremle Savaþ Kompozisyon Yarismasi  İl Birinciligi 
 Cumhuriyetle İlgili Kompozisyon Yarismasi İl İkinciligi 
 Trafik Yili Kompozisyon Yarismasi  İl İkinciligi 
 Halk Oyunlari Bölge İkinciligi 
29 Ekim Cumhuriyet Kupasi Kiz Basketbol İl İkinciligi 
                                                        
 
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Tekvando Ferdi Kizlar  Il Birinciligi 
 Voleybol Kizlar  Il Birinciligi 
 Yüzme Genç Kizlar  Il Birinciligi 
 Engelliler İle İlgili Kompozisyon Yarismasi  Il Birinciligi 
 Polis Konulu Siir Yarismasi  Il Birinciligi
 Halk Oyunlari Geleneksel  Il Birinciligi
 Halk Oyunlari Sahneleme  İl İkinciligi 
 Halk Oyunlari Sahneleme  İlçe Birinciligi 
 Orman Haftasi Kompozisyon Yarismasi  İl İkinciligi 
Halk Oyunlari Geleneksel İl Üçüncülügü  
 Orman Haftasi Kompozisyon Yarismasi  İl Üçüncülügü  
 Polis Konulu Kompozisyon Yarismasi  İl Üçüncülügü 
                           
 Ödül Alınan Dal  Basari Derecesi
 Mevlana Konulu Siir Yarismasi  Türkiye Birinciligi 
 Uyusturucu Konulu Kompozisyon Yarismasi  Il Birinciligi 
 Polis Konulu Kompozisyon Yarismasi  Il Birinciligi 
 Ferdi Kizlar Tekvando  Il Birinciligi 
 Halk Oyunlari  Il Birinciligi
 Halk Oyunlari  İlçe Birinciligi 
 Halk Oyunlari  Bölge İkinciligi 
 Basketbol Kizlar  İl İkinciligi
 Basketbol Genç Erkekler  İl İkinciligi 
 Voleybol Kizlar İl Üçüncülügü  
 Atatürkçülük Bilgi Yarismasi  İlçe İkinciligi 
 Organ Bagisi Slogan Yarismasi  İl Üçüncülügü